Wydarzenia 2008/2009

Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

19 czerwca po raz ostatni spotkaliśmy się w roku szkolnym 2008/2009 w szkole na uroczystym zakończeniu. Jak co roku najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za różne osiągnięcia w roku szkolnym.

-Galeria Zdjęć-

 

 

Akademia z okazji Dnia Rodziny

5 czerwca miała miejsce akademia z okazji Dnia Rodziny, przygotowana przez uczniów kl. I-III.
Licznie zgromadzeni rodzice mogli zobaczyć swoich milusińskich recytujących dla nich wiersze, śpiewających piosenki, a nawet tańczących rockandrolla. Na koniec otrzymali od dzieci wykonane przez nie papierowe serduszka - symbol dziecięcej miłości i wdzięczności. 

-Galeria Zdjęć-

 

Dzień Dziecka - 1 czerwca 2009 rok

Choć pogoda w „Dniu Dziecka” nie dopisała i zajęcia sportowe musiały zostać odwołane. Wszyscy dobrze bawili się na hali gimnastycznej podczas rozgrywania zaplanowanych na tą okazję konkursach.

Uczniowie klas od IV do VI szkoły podstawowej uczestniczyli w konkursie pt.„W KRAINIE BAŚNI I LEGEND”, natomiast uczniowie z klas gimnazjalnych pt.„W KRAINIE MITÓW I PRZYPOWIEŚCI BIBLIJNYCH”.

-Galeria Zdjęć-

 

 

Dzień Europy 2009 rok

Z okazji obchodzonego w dniu 9 maja „Dnia Europy”, w naszej szkole zorganizowane zostały w dniu 11 MAJA gry i zabawy pod hasłem „Dzień Języków”.

Podczas „Dnia Europejskiego” w naszej szkole miały miejsce:

  • prezentacja muzyki krajów Unii Europejskiej,
  • konkurs wiedzy o krajach Unii Europejskiej,
  • konkurs na najciekawszą postać z krajów Unii Europejskiej.

W konkursach uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół w Godowej.

-Galeria Zdjęć-

 

 

Akademia z okazji „3 Maja”

Z okazji święta 3 MAJA „Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja 1791” w naszej szkole odbyła się w dniu 30 kwietnia uroczysta akademia.

-Galeria Zdjęć-

 

 

Egzamin gimnazjalny 2008/2009

W dniach 22, 23, 24 kwietnia 2009 r.  uczniowie klasy trzeciej gimnazjum przystąpili do egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych oraz języka angielskiego.

-Galeria Zdjęć-

 

Dzień Ziemi – 2009 roku

W dniu 22 kwietnia na całym świecie jest obchodzony "Dzień Ziemi". Tegorocznym obchodom Dnia Ziemi towarzyszy hasło "Z ENERGIĄ CHROŃMY KLIMAT". Z tej okazji w naszej szkole zorganizowana została akademia.

-Galeria Zdjęć-

 

„Zabawa Choinkowa”

W dniu 31 stycznia 2009 r. w budynku szkolnym odbyła się „Zabawa Choinkowa”, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.

W godzinach 9.00 - 12.00 bawiły się dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej. W ramach projektu „Szkoła bez przemocy” uczniowie z klas gimnazjalnych przygotowali dla dzieci z klas I-III konkursy i zabawy.

Po godzinnej przerwie swoją „Zabawę Choinkową” rozpoczęli uczniowie z klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Godowej.

Ostatnią grupą uczniów, którzy mieli „Zabawę Choinkową” byli uczniowie klas gimnazjalnych.

-Galeria Zdjęć-

 

 

Sztuka zbierania i redagowania informacji – warsztaty dziennikarskie

W dniu 12 stycznia 2009 r. w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące realizacji projektu „Sztuka zbierania i redagowania informacji – warsztaty dziennikarskie na peryferiach”.

W spotkaniu brali udział:

  • chętni uczniowie z klasy I – III Gimnazjum – uczestnicy projektu,
  • osoby odpowiedzialne za realizację projektu: Andrzej Łapkowski, Jolanta Smarz, Magdalena Irzyk, Małgorzata Ochab, Jadwiga Stanek, Katarzyna Rachwał, Katarzyna Paszek;
  • osoby wspierające projekt: Wioletta Drozd, Wojciech Małek.

Podczas tego spotkania uczniowie zapoznali się z ideą i celami projektu, osobami, które będą prowadziły zajęcia warsztatowe oraz ogólną charakterystyką fundacji, dzięki którym ten projekt jest realizowany t.j.

  • Polsko - Amerykańska Fundacja Wolności, która na realizację projektu w ramach programu „Równać szanse” przekazała 6 900 zł.;
  • Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży, która jest administratorem programu „Równać szanse”;
  • Fundacja na Rzecz Rozwoju Kultury Ziemi Strzyżowskiej, która jest wnioskodawcą projektu.

Zebrani uczniowie zdeklarowali się własnym podpisem w jakich zajęciach warsztatowych chcą brać udział.

-Galeria Zdjęć-

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 149 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego